Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 21:27:46

Рятувальники Чернігівщини забезпечили безпеку громадян під час Водохреща

20.01.2020   08:18Агенцiя

19 січня в Україні відзначається одне із найважливіших релігійних свят - Водохреща. Цього дня люди масово вирушають на водойми, аби зануритися у крижану воду.

З метою недопущення небезпечних ситуацій, у визначених місцях на водоймах області традиційно чергували рятувальники Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Зокрема, було створено 30 рятувальних постів, безпеку громадян забезпечували 139 рятувальників та 23 одиниці спецтехніки.

Слід зазначити, що напередодні та під час свята рятувальники проводили профілактичні заходи з громадянами, розповідали як безпечно поводитись на водоймах під час святкування Водохреща та вручали пам’ятки з рекомендаціями дій у екстрених ситуаціях. Зокрема, щодо занурення лише у спеціально визначених місцях, де чергують рятувальники, правоохоронці та медичні працівники, необхідності розігрівання перед зануренням тіла фізичними вправами, недопущення вживання спиртних напоїв та перебування в ополонці не більше 1 хвилини.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.