Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 16 січня до 8:00 17 січня 2020 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 2 пожежі, внаслідок яких загинуло 2 особи.
Пожежі – 2:
інші пожежі – 1:
- в с. Мажугівка Чернігівського району на території садівничого товариства "Лісне-1" (ділянка №139) о 14 год. 43 хв. 16 січня сталася пожежа дачного будинку (4х5 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, міжповерхове перекриття, окремі конструктивні елементи стін. Власник, причина та збиток - встановлюються. На місці пожежі виявлено тіла 2 осіб чоловічої статі (дані встановлюються).
пожежі на об’єкті –1 :
- в м. Чернігові по провулку Старобілоуському, 2 о 16 год. 47 хв. 16 січня на території МПП "Вітраж" сталася пожежа сміття в шахті комунікаційного колектору на площі 5 кв.м. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 16 січня до 20 години 17 січня очікується хмарна погода з проясненнями, без опадів. Вночі та вранці місцями слабкий туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла.
По м. Чернігову хмарна погода з проясненнями, без опадів. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі 1-3º морозу, вдень 3-5º тепла.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.