Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 18:38:41

За отримання злочинним шляхом соціальної допомоги винні особи постануть перед судом

17.01.2020   08:25Агенцiя

Прилуцька місцева прокуратура постійно вивчає законність отримання державної допомоги та принципово реагує на факти заволодіння бюджетними коштами шахрайським шляхом.

Так, уже з початку 2020 року процесуальними керівниками Прилуцької місцевої прокуратури до суду направлено 4 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за фактами заволодіння шахрайським шляхом грошовими коштами Державного бюджету України на загальну суму 50922,38 грн., а саме державної соціальної допомоги одиноким матерям.

В ході досудового розслідування встановлено, що нечесні мешканки Прилуцького району умисно, з корисливих мотивів, маючи на меті незаконне збагачення, ввівши в оману працівників державної установи шляхом приховування обставин, які впливають на призначення і виплату державної допомоги на дітей одиноким матерям, внесли неправдиву інформацію в заяви «Про призначення усіх видів соціальної допомоги» про те, що вони не проживають з особами від яких народили дітей, хоча фактично проживали з батьками дітей, з якими не перебували в зареєстрованому шлюбі та вели з останніми спільне господарство, в результаті чого, заволоділи державними соціальними допомогами на дітей одиноким матерям в загальній сумі 50922,38 грн.
 
Завдяки принциповій позиції процесуальних керівників Прилуцької місцевої прокуратури, збитки в сумі 50922,38 грн. підозрюваними особами відшкодовані до Державного бюджету України в повному обсязі.

Робота на даному напрямі триває.

Інформація Прилуцької місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини