Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 15:33:56

Поліція викрила організовану групу, яка тримала мережу гральних закладів

17.01.2020   08:08Агенцiя

У рамках кримінального провадження слідчий повідомив про підозру організатору та двом виконавцям незаконного бізнесу, розташованого в різних точках області.

Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області спільно зі слідчим управлінням ГУНП в Чернігівській області викрило організовану групу, яка організовувала роботу розважальних закладів, де населенню з використанням комп’ютерної техніки та доступу до мережі Інтернет  надавались доступи до симуляторів ігрових автоматів (азартної гри).

Для отримання незаконних прибутків зловмисники відкрили кілька «філіалів» на території Чернігівської області - у Борзні, Мені, Сосниці та Корюківці. До складу організованої групи входили організатор і два виконавці.

16 січня у рамках кримінального провадження повідомлено про підозру за частиною 3 статті 28 Кримінального кодексу України (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).

За місцем мешкання фігурантів проведено санкціоновані обшуки, де вилучено речові докази по справі.

Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу підозрюваним учасникам організованої групи.

За матеріалами Управління стратегічних розслідувань

Останні новини Чернігівщини

Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19

Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36

До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини