Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 10:12:20

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.01.2020   09:39Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 січня до 8:00 16 січня 2020 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі, внаслідок яких загинула 1 особа:

- в м. Ніжині в господарстві по вул. Черняхівського, 142 о 19 год. 15 хв. 15 січня сталася пожежа житлового будинку (6х9 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено димар. Причина пожежі та збитки встановлюються;

- в м. Городня в господарстві по вул. Мирославській, 2 о 04 год. 32 хв. 16 січня сталася пожежа житлового будинку (12х12 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв.м, пошкоджено перекриття. На місці пожежі виявлено тіло господарки, 1953 року народження. Причина пожежі та збитки встановлюються.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер –12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 січня грудня до 20 години 16 січня очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень 0-5º тепла.
По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 2-4º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини