Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 20:18:45

Чернігівські рятувальники продовжують профілактичну роботу в освітніх закладах: вже перевірено 343 об'єкта

16.01.2020   08:07Агенцiя

На Чернігівщині тривають позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей, під час яких відпрацьовуються дії у разі виникнення надзвичайної події.

Слід зазначити, що станом на 15 січня на Чернігівщині вже перевірено 343 об'єкта із запланованих 1154-х.

Чернігівські рятувальники продовжують відпрацювання у дитячих садочках та школах. Вони звертають увагу, насамперед, на утримання евакуаційних шляхів і виходів, відповідність вимогам безпеки електромереж, наявність і належний стан первинних засобів пожежогасіння, працездатність систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання.

Крім того, надзвичайники з персоналом, дошкільнятами та учнями провели профілактичні інструктажі й лекційні заняття, а також практично відпрацювали порядок дій по евакуації з приміщень у разі виникнення надзвичайної події.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини