Викрито нелегального скупника з понад 400 кг риби
11 січня в ході проведення рибоохоронного рейду територією Чернігівського району державними інспекторами рибоохоронного патруля Чернігівщини спільно з працівниками прикордонного загону викрито громадянина, який здійснював незаконне скуповування та перевезення водних біоресурсів.
Інцидент стався поблизу с. Шмаївка. Порушником виявився мешканець с. Брусилів Чернігівського району.
У його транспортному засобі знаходилось 438 кг риби: карась сріблястий – 394 кг, щука – 14 кг, краснопірка – 22 кг та судак – 8 кг, без документів, підтверджуючих законність їх придбання.
На громадянина складено протокол за ч. 1 ст. 88 – 1 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Чернігівського районного суду для притягнення винної особи до відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.