Припинено діяльність незаконної АЗС
Бахмацькою місцевою прокуратурою Чернігівської області спільно з працівниками Бахмацького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області припинено діяльність АЗС на території Чернігівського району, яка здійснювала діяльність з реалізації палива без необхідних дозвільних документів.

В ході огляду виявлено та вилучено понад 4 тис. літрів дизельного палива і близько 1 тис. літрів бензину. Загальна вартість вилученого встановлюється.
За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбачного ч. 1 ст. 272 КК України.
Окрім того, прокуратурою ініційовано питання щодо накладення на суб’єкта господарювання фінансових санкцій.
Останні новини Чернігівщини
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.
На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16
Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.