У Чернігівському прикордонному загоні представлено нового керівника
Директор Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майор Леонід Баран представив персоналу Чернігівського прикордонного загону нового керівника.
Відповідно до наказу Голови Державної прикордонної служби України начальником Чернігівського прикордонного загону призначено полковника Олександра ЧОРНОГО, який до цього проходив службу в Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби.
Олександр Чорний призначений на посаду за результатами участі у проєкті «Нове обличчя керівного складу» - масштабного прозорого відбору кандидатів на посади керівників органів охорони державного кордону, впровадженого у Держприкордонслужбі України за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.
Народився Олександр Володимирович ЧОРНИЙ 14 червня 1977 року у Хмельницькій області. Закінчив Академію Прикордонних військ України у 1998 році та оперативно-тактичний факультет Національної Академії Державної прикордонної служби України у 2012 році, є магістром управління органами охорони державного кордону.
Нагороджений Почесними грамотами Верховної Ради України та Кабінету міністрів України, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», орденом «За захист Батьківщини», багатьма відомчими нагородами, зокрема і нагрудним знаком «За мужність в охороні державного кордону».
Одружений, виховує двох дочок.
Прес-служба прикордонного загону
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.