Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 02:11:05

Голова облради та представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в північних областях обговорили перспективні напрями співпраці у 2020 році

10.01.2020   09:15Агенцiя

Про актуальні питання дотримання прав i свобод людини та громадянина на Чернігівщині й в Україні загалом йшла мова під час зустрічі голови обласної ради Ігоря Вдовенка із представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Ігорем Гуріним, який завітав з робочою поїздкою на Придесення.

До розмови долучилися і фахівці регіонального представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини Тетяна Коренькова та Ірина Жмака.

Як зауважив Ігор Гурін, він нещодавно приступив до виконання службових обов’язків і наразі знайомиться з особливостями забезпечення та захисту прав і законних інтересів людини, пов’язаних із відносинами з органами влади й управління, у закріпленому окрузі, межі якого охоплюють місто Київ, Київську, Житомирську, Рiвненську, Сумську та Чернiгiвську області.

Представники омбудсмена подякували голові обласної ради за ефективну співпрацю, взаєморозуміння, всебічну підтримку діяльності та сприяння у виділенні офісу для роботи регіонального представництва. За словами Ігоря Гуріна, у багатьох регіонах виникають суттєві проблеми із забезпеченням належними приміщеннями посадових осіб інституту омбудсмена. Відтак Чернігівщина показала гарний приклад іншим регіонам у налагодженні партнерських відносин із представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Ігор Вдовенко відзначив, що за останній час обласній раді вдалося налагодити дійсно конструктивний і дієвий діалог із посадовцями інституту омбудсмена. Результатом партнерства стало проведення в обласній раді низки заходів, присвячених обговоренню важливих аспектів забезпечення та захисту прав і законних інтересів людини, співробітництво щодо розгляду та реагування на звернення громадян, а також втілення у життя спільних ініціатив.

Тож Ігор Вдовенко запевнив, що обласна рада і надалі готова до конструктивної та головне результативної взаємодії із представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини та зі свого боку буде максимально сприяти правозахисній діяльності фахівців інституту омбудсмена на теренах Чернігівщини

Принагідно учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці та здійснення спільних заходів з метою контролю за додержанням конституційних прав і свобод громадян у закладах та установах області.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини