Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 18:46:39

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

08.01.2020   09:30Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 січня до 8:00 8 січня 2020 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.


Пожежі – 3:

пожежі в житловому секторі – 2:

- в смт Любеч Ріпкинського району в господарстві по вул. Курганній, 37 о    23 год. 55 хв. 07 січня сталася пожежа господарчої будівлі (4х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збиток встановлюються;

- в смт Сосниця в господарстві по вул. Квітковій, 10 о 05 год. 42 хв. 08 січня сталася пожежа господарчої будівлі (3х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття та стіни. Причина - коротке замикання електромережі;            

інші пожежі –1:

- в м. Чернігові на території садівничого товариства "Текстильник" о  02 год. 56 хв. 08 січня сталася пожежа дачного будинку №306 (9х11 м, стін цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, майно, пошкоджено стіни та перекриття на площі 90 кв. м. Причина та збиток встановлюються.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  07 січня до 20 години 08 січня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, місцями слабка ожеледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 4‒9º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.
По Чернігову температура вночі 4‒6º морозу, вдень від 0º до 2º тепла.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини