Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 03:25:25

167 пасажирів: у катастрофі українського літака в Тегерані ніхто не вижив - рятувальники

08.01.2020   07:56Агенцiя

Ймовірність того, що на українському літаку, який впав в Тегерані, залишилися живі пасажири, дорівнює нулю.

З'явилися перші фото з місця катастрофи українського літака в Тегерані Про це заявив голова організації "Червоного півмісяця" Ірану Мортеза Салімі. "Вірогідність того, що пасажири залишаться живі, немає", - наводить його слова агентство ISNA.

За даними Reuters, український літак зі 180 пасажирами розбився в Тегерані. Пізніше стало відомо, що на борту знаходилося 167 чоловік. Боїнг 737, що належить авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України», зазнав аварії після зльоту з іранського аеропорту Імама Хомейні.

Президент України Володимир Зеленський назвав аварію "страшною звісткою", повідомляє телеграм-канал президента.
"За попередніми даними, всі пасажири і члени екіпажу загинули. Наше посольство уточнює інформацію про обставини трагедії і списків загиблих. Мої щирі співчуття рідним і близьким усіх пасажирів і членів екіпажу", – йдеться в повідомленні.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression