Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 14:32:57

Мена: створення сучасної інформаційної бази для покращення надання послуг жителям громади

04.01.2020   12:15Агенцiя

Діяльності Менської міської ради пов’язана із створенням, збиранням, одержанням, зберіганням, використанням великої кількості інформації. Значний об’єм інформації містить база погосподарського обліку, наповнення якої, шляхом ведення письмово відповідних книг, здійснюється в кожному старостинському окрузі Менської об’єднаної громади.

З метою покращення організації та належного ведення погосподарського обліку, підвищення рівня та якості роботи, мінімізації часу на отримання інформації по раді, по населеному пункту та з метою створення сучасної інформаційної бази для забезпечення управління розвитком населенних пунктів, Менська міська рада придбала програмний комплекс «Погосподарський облік».

Програмний комплекс розрахований для вирішення проблем з розвитку територій населених пунктів громади та поліпшення рівня життя населення та призначений для проведення моніторингу розвитку територій і містить комплекс показників, які характеризують: соціально-економічну ситуацію, демографічну ситуацію, зайнятість населення, освітній рівень населення, наявність та використання земельних ресурсів, житловий фонд, отримання довідкової інформації, співставлення інформації за попередні роки, співставлення показників різних населених пунктів.

Впровадження даного програмного комплексу дасть також  можливість сформувати інформаційну базу, необхідну для оформлення довідок різного характеру, в тому числі для отримання соціальних допомог, пенсій та ін.

Жителям громади не потрібно буде витрачати свій час (а в окремих випадках стояти в черзі ) для отримання відповідної довідки. І це перший крок до створення сучасного центру надання адміністративних послуг, діяльність якого буде спрямована на забезпечення зручних та доступних умов отримання жителями населених пунктів громади адміністративних послуг.

Останні новини Чернігівщини

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА

Будівельна діяльність Чернігівщини у січні–квітні 2020 року. ДОВІДКА 14:02

У січні–квітні 2020 р. обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами області склав 500 млн.грн.

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна

Віталій Загайний офіційно представив голову Ніжинської РДА - Григорія Ковтуна 13:41

5 червня Віталій Загайний, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, представив активу Ніжинського району Григорія Ковтуна, новопризначеного голову Ніжинської РДА.

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію

Чернігівщина +5 хворих на коронавірусну інфекцію 13:31

Захворіли по одному жителю Ніжинського та Козелецького районів, а також двоє жителів Чернігівського – усі вони лікуються вдома. П’ятого хворого – жителя Чернігова, госпіталізували.

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів

Чернігівщина – лідер за кількістю природоохоронних об’єктів 13:28

В області налічується 674 об’єкти природо-заповідного фонду, загальною площею майже 263 тисячі гектарів.

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами

У Чернігові матеріальну допомогу від міста отримають 164 сім’ї з немовлятами 13:08

У Чернігові кожна родина при народженні малюка отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності.

АНОНСИ ПОДІЙ