Коропський район: рятувальники підняли з води тіло померлого чоловіка
3 січня о 10:08 до Служби порятунку "101" у Коропському районі надійшло повідомлення про те, що у с. Карильське місцеві жителі у ставку виявили тіло померлого чоловіка.
На місце події прибуло відділення 9-го Державного пожежно-рятувального посту у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.
Рятувальники за допомогою спецзасобів дістали з води та доставили до берега тіло чоловічої статі.
Як з’ясувалося, загиблим виявився 43-річний місцевий мешканець. Обставини та причину трагічного випадку з’ясовують правоохоронні органи.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.