Новини з об’єднаних громад: короткий дайджест
Наприкінці минулого року Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького поповнилась новими меблями та обладнанням. Зокрема, за кошти міського бюджету придбали сучасний відеогастроскоп з додатковим оснащенням (аргоновим електрокоагулятором з набором хірургічних інструментів).
Він дозволяє робити максимально точну діагностику захворювань стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки. Також в поліклініці з’явилась нова безтіньова пересувна хірургічна лампа.
З обновками і центральна міська стоматологічна поліклініка. Нове обладнання (комп’ютери, стоматологічні установки, скалер для видалення зубних відкладень, паровий стерилізатор, апарат мікрохвильової терапії, фотополімерна лампа, медичні столики та портативні бормашини) також закуплене за кошти міського бюджету.
У Вертіївській ОТГ у приміщенні колишнього учбового комбінату відкрили новий спортивний комплекс «Громада». Зали оснастили тренажерами, спеціальним спортивним килимом та іншим необхідним спорядженням.
Варвинська селищна рада для комунального підприємства «Господар» придбала універсальний навантажувач в комплекті з відвалом для чищення снігу. На покупку витратили більше 1,8 мільйона гривень, з них майже 40% — державна субвенція.
У селі Вишеньки Коропської громади закінчили будівництво централізованого водогону.
Водогін у селі вже був, але з однієї із двох свердловин почала йти непридатна для вживання вода. Тож на іншу вирішили встановити нову 15-метрову водонапірну башту й пустити від неї 500 метрів водогону.
Оскільки село знаходиться в історичній зоні, земляні роботи проходили під наглядом археологів. Допомагали і столичні експерти-екологи.
Загальна кошторисна вартість проєкту — майже 1,34 мільйона гривень (субвенція з держбюджету на формування інфраструктури).
Ще один проєкт, реалізований за кошти держсубвенції, — капітальний ремонт глядацької зали Коропського будинку культури.
Забезпеченням населення якісною питною водою переймаються і в Куликівській ОТГ. У селі Вершинова Муравійка закінчили будівництво водозабірної свердловини, яку облаштували пожежним гідрантом. Роботи вартістю більше мільйона гривень виконані завдяки державній субвенції.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.