Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 18:13:29

У Сновську 61 квартиру підключили до каналізації

30.12.2019   11:05Агенцiя

У місті Сновськ завершили роботи з реконструкції каналізаційних мереж, які були заплановані на 2019 рік. До діючих міських каналізаційних мереж підключили 61 квартиру по вулицях Незалежності, Некрасова та Сновська.

На ремонтні роботи у цьому році витратили 2 млн 360 тис. грн, зазначено на сайті Сновської міської ради.

На наступний рік реконструкцію каналізації продовжать, заплановано внести зміни до проекту в частині підключення до каналізаційної мережі ДНЗ №1 та ЗОШ №2, а також будинки по вул.Незалежності у м.Сновськ (район 5-ти кутів).

Кошти на виконання цих робіт планують залучити з місцевого бюджету та з обласного фонду охорони навколишнього середовища.

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини