Діти полеглих героїв Чернігівщини взяли участь у кулінарному майстер-класі
Днями голова обласної ради Ігор Вдовенко запропонував голові правління громадської організації «РОДИНА ВОЇНА» Людмилі Бруй та очільнику громадської організації «ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ» Миколі Шанському організувати до Новорічно-Різдвяних свят творчий майстер-клас для дітей воїнів Придесення, які поклали життя у боротьбі за мир і незалежність України.
Ініціатива керівника знайшла одностайну підтримку серед лідерів громадських об’єднань. Після обговорення та консультацій вирішено було організувати кулінарний майстер-клас «Приготування мафінів» на базі Чернігівського центру професійно-технічної освіти.
Колектив училища вже неодноразово проводив подібні творчі заходи і, як свідчить практика, виготовлення кулінарних шедеврів викликає справжній захват у малечі.
Сьогодні, 24 грудня, дітки під керівництвом досвідчених і професійних викладачів та майстрів навчально-практичного центру ресторанного сервісу із величезним ентузіазмом та завзяттям власноруч готували мафіни, прикрашали їх, а потім куштували смаколики.
Процес приготування духмяних солодощів викликав справжнє захоплення у малечі, адже на дитячій кухні все відбувалося «по-дорослому», за всіма кулінарними правилами: діти вдягали яскраві фартухи і кухарські ковпаки, ретельно обробили руки і розпочали прикрашати десерт, уважно слухаючи кухаря і виконуючи всі його вказівки.
Під час майстер-класу діти також дізналися багато цікавинок про історію виникнення страви, інгредієнти, особливості приготування та різновиди мафінів.
На згадку про творчий захід юні кухарі повезли додому солодкі подарунки – мафіни, які вони сьогодні творили власними руками, смачну випічку, презентовану діткам майстринями Чернігівського центру професійно-технічної освіти, сертифікати про часть у майстер-класі, а також приємні враження та радісні емоції, інформує Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.