Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 21:10:52

На дорогах Чернігівщини у 2019 році загинули понад сотню людей

26.12.2019   06:40Агенцiя

З початку року поліція Чернігівщини зареєструвала 2410 дорожньо-транспортних пригод. У кожній четвертій аварії люди гинули або травмувалися.

Станом на 20 грудня 2019 року в дорожніх аваріях 105 людей загинули, ще 703 особи зазнали травм різного ступеня тяжкості.

Фотографія «Віртуальний світ» 14-річного Нікіти Ходарченко та 15-річної Аліни Чічкан з Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» (Козелецький район).

За участю дітей сталося 76 аварій, в яких загинуло 6 дітей, травмовано – 81.

З вини дітей цьогоріч на дорогах Чернігівщини сталося 16 дорожньо-транспортних пригод. У них загинуло двоє дітей-пішоходів, троє дітей – пасажирів та один юний велосипедист.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини