Піротехніки ДСНС знищили протитанкову міну та артилерійський снаряд часів Другої світової війни
24 грудня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області знищено у встановленому порядку протитанкову міну ТМ-43 та артилерійський снаряд калібром 45 мм часів Другої світової війни.
Протитанкову міну, яку було виявлено у лісосмузі на 82 км автодороги Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч Сосницького району рятувальники знищили об 11:20, а артилерійський снаряд, який знайшли на відкритій території біля смт Ріпки знищено о 14:50.
У обох випадках під час обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів піротехніки ДСНС не виявили, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.