У суді доведено винуватість розповсюджувача наркотичного засобу - метадону
Завдяки належному процесуальному керівництву, а також принциповій позиції прокуратури області у суді, до 6 років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини майна засуджено чоловіка за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.
Встановлено, що обвинувачений займався збутом наркотичного засобу – метадону на території м. Чернігова.
Упродовж 2019 року задокументовано декілька фактів збуту наркотику громадянам. Залишки наркотичного засобу зловмисник продовжував зберігати у себе вдома.
У ході проведення обшуку за місцем проживання чоловіка виявлено та вилучено заздалегідь розфасований метадон у 23 згортках фольги.
Відтак, взявши до уваги доводи прокурора, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією ж метою та збут наркотичних засобів, вчинені повторно).
Наразі вирок законної сили не набрав, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.