Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 23:19:39

Чоловік заплатить штраф за використання підробленого пенсійного посвідчення

23.12.2019   15:34Агенцiя

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова від 17.12.2019 місцевого жителя за підробку офіційного документа та його використання (ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України) засуджено до покарання у виді штрафу у розмірі 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1360 гривень.

У ході судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чернігівця у тому, що він, 25.09.2019, виявивши за місцем мешкання посвідчення «Ветеран праці», видане на ім’я його матері, вирішив його підробити з метою подальшого використання.

Чоловік вклеїв у посвідчення свою фотокартку та намагався з його допомогою скористатись правом на безкоштовний проїзд у міському тролейбусі.

Однак, у контролера вказане посвідчення викликало сумніви, у зв’язку з чим остання викликала поліцію, яка і вилучила підроблений документ, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини