Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 вересня, 14:07:16

Оперативники Чернігівщини - серед найкращих з розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян

12.09.2012   10:26

В останню декаду літа - з 20 по 30 серпня на території Чернігівської області проходила державна оперативно-профілактична спецоперація «Розшук». Метою якої було встановлення місця знаходження безвісти зниклих громадян та осіб, що переховуються від суду та слідства, а також ідентифікація не впізнаних трупів.

За підсумками операції Чернігівська область серед інших областей України має наступні результати:

- 6 місце - по встановленню осіб, що переховувались від правоохоронних органів (1 місце серед областей ІІ категорії - Миколаївська, Сумська, Черкаська, Чернігівська);

- 4 місце - по розшуку безвісти зниклих громадян ( 1-е місце серед областей ІІ категорії);

- 4 місце - по встановленню осіб невпізнанних трупів (2 місце серед областей ІІ категорії).

Що ж стосується конкретних показників, то протягом 10 діб міськрайвідділами УМВС України в Чернігівській області було встановлено місцезнаходження 40 злочинців, які переховувалися від правоохоронних органів, з яких - 15 за скоєння тяжких злочинів.

Розшукано 5 злочинців для інших УМВС України, їх затримали оперативники Бобровицького, Ріпкинського, Козелецького та Срібнянського райвідділів, а також Чернігівського міськвідділу.

Розшукано 2 злочинці для правоохоронців інших країн СНД: в Семенівському районі за незаконний перетин кордону, а в Чернігові за крадіжку.

Розподіл розшуканих злочинців за видами тяжких злочинів виглядає так:

розшукано дві особи, які знаходилися в розшуку минулих років за скоєння вбивств; встановлено місце знаходження п'яти чоловік, які обвинувачуються у завданні тяжких тілесних ушкоджень; знайдено одного ґвалтівника, 10 грабіжників та 8 осіб, що розшукувалися за скоєння розбійних нападів, а також три особи, обвинувачувані за ст. 286 Кримінального кодексу України «порушення правил безпеки дорожнього руху» - це ті особи, які зникли з місця скоєння ДТП.


Також було встановлено місцезнаходження 35 безвісти зниклих осіб, з яких 2, знаходилися  в розшуку ще з минулих років, один  безвісти зниклий, виявлений в Бахмацькому районі, розкушувався працівниками міліції іншої області України, а ще один безвісти зниклий - правоохоронцями однієї з країн СНД.

Загальна кількість розшуканих в період операції «Розшук» -  84 особи. Всі вони розшукані працівниками карного розшуку міськрайвідділів області.

Всього ж з початку року було розшукано 235 злочинців та встановлено особи 7 невпізнанних трупів.

Останні новини Чернігівщини

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Березному 15:07

Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної пригоди в смт Березна, внаслідок якої загинула 66-річна чернігівка.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 22 вересня по 8:00 23 вересня 2022 року

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру

У Чернігові провели мистецький вернісаж до Дня миру 14:53

Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року 21 вересня було встановлено Міжнародний день миру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини