Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 02:33:55

Понад пів тисячі строковиків присягнули на вірність Україні у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту

21.12.2019   18:32Агенцiя

Сьогодні в Чернігові, у 8-му навчальному центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, 530 військовослужбовців осіннього призову склали військову присягу.

В урочистих заходах взяли участь та привітали воїнів зі святом начальник головного штабу – перший заступник голови адміністрації Держспецтрансслужби генерал-майор Сергій Затолокін, заступник командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Василь Осипчук, представники місцевих органів влади та самоврядування, батьки, рідні та друзі молодих солдатів.

В навчальному центрі молоде поповнення вивчатиме «ази» військової служби. Частина хлопців лишиться тут здобувати військові  спеціальності вже як курсанти, а інші – згодом проходитимуть строкову службу у військових частинах ДССТ по всій Україні.

Нині навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту готує фахівців за декількома десятками спеціальностей. Це зокрема: сапери, водолази, санітарні інструктори, кранівники, механіки, кухарі тощо. Центр має потужну навчально-технічну базу, що включає 5-ти поверховий навчальний корпус з 37-ми спеціалізованими кабінетами, 4 навчальні полігони, необхідну техніку, що дозволяє забезпечувати для курсантів високий рівень підготовки.

Після завершення ритуалу складання військової присяги гості навчального центру мали можливість оглянути зразки військового спецобладнання, водолазні костюми і спорядження до них, екіпірування саперів, військову техніку, а також ознайомилися з умовами проходження служби у військовій частині. Зокрема, вони оглянули казарми,  гуртожиток для солдатів контрактної служби, тренувальну базу з підготовки водолазів, штаб, господарські приміщення, а також навчальні класи.

Олександр Парій, Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини