До покарання у виді позбавлення волі засуджено чоловіка за вчинення 18 крадіжок із автомобілів
Деснянським районним судом м. Чернігова розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням чернігівця у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно).
Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у вчиненні 18 епізодів крадіжок з автомобілів. Злочини чоловік вчиняв у другому півріччі 2018 року. До автомобілів зловмисник потрапляв, в основному, шляхом розбиття скла, рідше – підбором ключа. Із салонів авто він викрадав усе, що можна було продати на вторинному ринку – інструменти, відеореєстратори тощо.
Хоча в судовому засіданні обвинувачений заперечив свою причетність до інкримінованих злочинів, зважаючи на надані прокурором докази вини останнього, судом чоловіка визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців.
Вступ вироку в законну силу обвинувачений очікуватиме під вартою, інформує Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).