За сприяння служби зайнятості в області працевлаштовано більше 25 тисяч громадян
Протягом січня-листопада 2019 року в області послугами державної служби зайнятості скористалися 30,3 тисяч безробітних громадян, що перебували на обліку. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка.

За сприяння служби зайнятості працевлаштовано більше 25 тис. громадян, з них 10 тис. зареєстрованих безробітних. Зокрема 264 особи отримали роботу завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску, 23 – шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.
Крім того, понад 3 тис. громадян за направленням служби
зайнятості набували нових професій та підвищували кваліфікацію, що на 17% більше у порівнянні з минулорічним показником.
У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь понад 6 тис. безробітних.
Станом на 1 грудня 2019 року в області налічувалось близько 9 тис. безробітних. Водночас роботодавці потребували 1,4 тис. працівників. Таким чином на кожне вільне робоче місце претендувало 7 осіб.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24
Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.
Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).