Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 12:20:03

Суд розгляне обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно працівниці соціальної служби, яку обвинувачують у крадіжці грошей підопічної

16.12.2019   08:08Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом викрадення банківської картки та таємного викрадення чужого майна (ч. 1 ст. 357, ч. 1 ст. 185 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що працівниця соціальної служби, доглядаючи стареньку, ще у квітні 2016 року запримітила її пенсійну банківську картку, яку невдовзі і викрала.

У подальшому, обвинувачена з роботи звільнилась, однак на протязі двох років, таємно викрадала гроші із картки бабусі.
Розпоряджалась коштами жінка по різному: знімала готівку, поповнювала власний мобільний рахунок тощо.

За більш ніж два роки жінка витратила 36 278 гривень, що належать потерпілій.

Довідково: максимальне покарання за санкціями вказаних статей - позбавлення волі на строк до 3 років. повідомляє  Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

18 лютого: цей день в Україні і світі

18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52

День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression