Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 05:44:33

Козелецька громада придбала два шкільних автобуси

14.12.2019   10:34Агенцiя

Нові автобуси - найбільші в шкільному автопарку Козелецької ОТГ за кількістю місць.

Вони мають по 33 пасажирських місця, в тому числі, одне для людини на інвалідному візку та простір для самого інвалідного візка. Транспорт також обладнаний спецмеханізмом для заїзду учнів з інвалідністю в салон автобуса.

За словами голови громади Олени Дмитренко, за два роки у Козелецькій ОТГ придбали 4 шкільні автобуси. І вперше шкільний транспорт розрахований на перевезення людей з інвалідністю. Відтепер шкільний автопарк налічує 12 автобусів. Останню покупку здійснили за рахунок коштів інфраструктурної субвенції на умовах співфінансування з селищною радою.

Керівники громади впевнені, вже зовсім скоро учні відчують всі переваги нових автобусів. Випробує їх і прийдешня зима – на прохідність, на тепло в салоні й на комфорт у цілому.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20

За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.

У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24

Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.

Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22

Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.

Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03

Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини