Поліція знайшла зниклих школярів
Вчора близько обіду патрульні поліцейські знайшли двох хлопчиків, які декілька днів тому залишили навчальний заклад у Сновську та зникли в невідомому напрямку.
Неповнолітні залишили місце навчання 9 грудня після першого уроку. Поліція попередньо встановила, що діти, ймовірно, вирушили до Чернігова «автостопом».
На пошук школярів були зорієнтовані поліцейські Сновського відділення поліції, ГУНП та Управління патрульної поліції в Чернігівській області. Зрештою останнім вдалося заскочити хлопців біля ринку «Нива» у Чернігові, живими та неушкодженими.
Хлопців, які кілька діб займалися бродяжництвом, передано співробітникам сновської школи-інтеранату.
Поліція Чернігівщини дякує усім громадянам, які не залишилися осторонь цієї проблеми та постійно повідомляли поліцію про місце перебування дітей, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.