Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 22:08:49

Поліція оперативно розкрила цинічне вбивство літнього чоловіка

07.12.2019   09:42Агенцiя

Співробітники кримінальної поліції Чернігівщини оперативно затримали молодика, який підозрюється у вбивстві жителя Менського району та тяжкому травмуванні його сина-інваліда.

Інформація про вбивство надійшла до поліції вранці 5 грудня від сусідки потерпілих. Жінка розповіла, що 83-річний сусід щодня вранці та увечері заходив до неї виміряти артеріальний тиск. Коли ж не прийшов, вона занепокоїлася. Мобільний телефон літнього чоловіка також не відповідав.

Жінка вирішила пересвідчитись, що все гаразд. Вона і виявила сусідську хату незамкненою, всередині розгардіяш, а на підлозі в кімнаті — труп господаря. Син загиблого, інвалід з дитинства, перебував у сусідній кімнаті з численними тяжкими травмами.

За викликом на місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи Менського відділу поліції та Головного управління Нацполіції в області, керівництво, оперативники карного розшуку. Поліцейські провели ретельний огляд місця події, опитали практично всіх жителів селища, провели низку інших оперативно-розшукових заходів.

У результаті ще до кінця тієї ж доби правоохоронці встановили особу підозрюваного. Ним виявився 23-річний раніше судимий колишній односелець потерпілих. Останнім часом молодик мешкає то в Чернігові, то виїздить до інших міст, проте регулярно буває і в рідному селищі.

Поліцейські з’ясували, що на особливо тяжкий злочин молодика підштовхнули корисливі мотиви. Він був упевнений, що у господаря є заощадження, бо нещодавно вже позичав у нього гроші. Але цього разу отримав відмову на подібне звернення. Це розлютило молодика. Він тяжко побив старенького, після чого вбив ударом кухонного ножа, якого знайшов у дідовій оселі.

На шум вийшов із сусідньої кімнати син загиблого. Нападник кинувся на нього і також наніс ряд тяжких тілесних ушкоджень. Після цього зловмисник почав обшукувати оселю, перевертаючи все догори дном. Але вдовольнився дріб’язком: мобільним телефоном та годинником господаря та грошима в сумі трохи більше тисячі гривень. Після цього втік до Чернігова, де його невдовзі й затримали оперативники кримінальної поліції.

За фактом злочину поліція відкрила кримінальна провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років або довічно. Підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.