Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 грудня, 14:25:14

Чернігівський міський голова публічно звітував про роботу у 2019 році

05.12.2019   14:17Агенцiя

Публічний звіт чернігівського міського голови Владислава Атрошенка перед громадою про роботу в 2019 році відбувся 4 грудня в залі Міського палацу культури ім. В. Радченка.

На цю зустріч з міським головою запрошувалися всі бажаючі, оголошення про звіт робилися на офіційному сайті міської ради, розповсюджувалися через ЗМІ та соцмережі. Зал палацу культури був заповнений вщент.

Такий розширений формат щорічного звіту перед чернігівцями був започаткований Владиславом Атрошенком ще 2017 року і вже став традиційним.

Також традиційно зустріч почалася з перегляду відозвіту про зроблене в місті протягом року.

Після цього міський голова звернувся до чернігівців і, перш за все, подякував за спільну роботу на благо міста.

- Усе що зроблено - це вдалося завдяки моїй команді, завдяки вам, присутнім у цій залі, і завдяки простим робітникам, які здійснили задумане нами. Я вдячний вам усім. Це наш спільний результат, - сказав він. - Дійсно сьогодні рівно чотири роки від того дня, коли під свист, тупіт, телефонні повідомлення про замінування міської ради я склав присягу перед чернігівською громадою. Ці роки не були легкими, але все-таки приємно за наші результати. Я спілкувався у владних кабінетах, навіть сьогодні був у відрядженні в Києві, і зараз відповідальні керівники, представники Адміністрації Президента відзначають позитивні зрушення і позитивну динаміку в Чернігові. Усі ці чотири роки – і, зокрема, останній рік – я намагався високо над головою тримати прапор нашого міста з гаслом «Україна понад усе і Чернігів понад усе».

Потім Владислав Атрошенко зробив політичну заяву. Він зазначив, що цей рік є передвиборчим. Враховуючи наше законодавство і ті обставини, у яких перебуває країна, він не бачить для нашого міста і для себе іншого шляху, як оголосити про створення партії «Рідний дім». Це дасть можливість на всіх рівнях – міському, обласному, а згодом і на державному – більш якісно, більш фахово відстоювати інтереси Чернігова.

- Чернігів – наш рідний дім. Це початок. А наступний крок, Бог дасть, буде Україна – наш рідний дім, - зазначив він.

Потім міський голова більше години відповідав на запитання чернігівців, які задавалися з залу та надходили у вигляді записок. Запитання міг поставити кожен. Вони стосувалися як загальних, так і більш вузьких тем у міському господарстві та управлінні. Трансляція цієї частини  звіту велася онлайн (переглянути запис).

- Я намагаюся робити те, щоби коли мене вже не буде на посаді – з цього шляху розвитку міста вже ніхто наступний не звернув. Ми закладаємо стандарти, яким повинно бути місто. Безбар’єрні доступи, сучасні зупинкові комплекси, ці самі табло, дорожні розв’язки, ну абсолютно все. Я вам чесно скажу, що є речі нібито непомітні, але якими я пишаюся. Наприклад, те, що ми хочемо перехопити рух транспорту з вулиць Шевченка, Київської, проспекту Перемоги. Ми зробили поперечні вулиці – зробили Міхнюка, зробили двосторонніми Боднарука і Ремісничу. Мені надзвичайно приємно, що ми з’єднали розділену при СРСР церкву, хай якого б вона не була патріархату. Насправді через рік-два цього вже ніхто не помічатиме і все буде сприйматися як належне. Але для міста це надзвичайно важливо, - сказав міський голова на завершення. - Іще раз з цієї сцени хочу подякувати всім чернігівцям, всім чия праця тут є: у першу чергу цей звіт про зроблене – ваш. Велика всім вам подяка!

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини