На Чернігівщині працюватимуть три центри підтримки підприємництва
На базі центрів надання адміністративних послуг Чернігова та Ніжина відкрили центри підтримки підприємництва. Ще один запрацює у Козельці. До цих інформаційних пунктів за безкоштовними консультаціями можуть звертатися підприємці, які хочуть розширити власну справу, та майбутні бізнесмени.
Нагадаємо: ініціатива реалізовується у чотирьох областях за підтримки Офісу розвитку малого і середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також проєкту FORBIZ.
Попередньо між Мінекономіки, Чернігівською обласною державною адміністрацією та згаданими громадами були підписані меморандуми про співпрацю щодо консолідації зусиль з реалізації проєкту.
Про саму ініціативу сьогодні, 4 грудня, в облдержадміністрації розповіли керівник Офісу розвитку МСП Андрій Слабінський та заступник директора Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Мінекономіки Олександр Палазов. За словами експертів, у разі успішного старту така модель запрацює в кожній області.
— Переконана: центри стануть дієвими консультаційними майданчиками, які покращуватимуть наш бізнес-клімат, — зазначила заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова. — Область і надалі готова до втілення цікавих проєктів. До речі, нині готуємось до відкриття Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів на базі Агенції регіонального розвитку. Сподіваюсь, що запуск бізнес-акселератора, коворкінг-зони та інноваційної лабораторії-майстерні сприятиме налагодженню ефективного діалогу між бізнесом та владою. Ми завжди готові до співпраці.
Попередньо Офіс розвитку МСП провів навчання консультантів інформаційних пунктів, надав матеріали для роботи та інформацію про державний інформаційний портал для підприємців.
Оскільки проєкт пілотний, то впродовж шести місяців проводитиметься «робота над помилками», тобто фахівці аналізуватимуть запити на інформацію та, за потреби, створюватимуть нові інформаційні кейси. Можливі і труднощі. Тож Андрій Слабінський закликав усіх учасників процесу поставитися до цього з розумінням і активно долучитися до удосконалення роботи. інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.