З підприємства стягнуто шкоду, заподіяну самовільним зайняттям земельної ділянки
Господарським судом Чернігівської області розглянуто позов заступника керівника Чернігівської місцевої прокуратури в інтересах держави до приватного підприємства про стягнення грошових коштів за самовільне зайняття земельної ділянки.
Вивченням місцевою прокуратурою стану додержання вимог земельного законодавства встановлено, що одне з приватних підприємств самовільно, без відповідних дозвільних документів, здійснило засадження соняшником земель історико-культурного призначення площею 27,4966 га, розташованих біля с. Кобилянка, Чернігівського району та області.
Встановлено, що земельна ділянка є пам’яткою археології, а саме поселенням «Змійовка», що взяте під охорону ще у 1980 році. Неправомірними діями підприємства державі спричинено шкоду у розмірі 168 278,52 гривні.
Рішенням суду від 02.12.2019 позов прокурора задоволено, суму заподіяної шкоди стягнуто з підприємства на користь Черниської сільської ради Чернігівського району, інформує Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.