Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 грудня, 14:29:28

Міський голова доручив збільшити плату забудовників за знесення в Чернігові здорових дерев

03.12.2019   12:56Агенцiя

Правила, які передбачали би набагато більшу сплату відновної вартості при знесенні великого здорового дерева в Чернігові, доручив розробити чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Доручення дане на засіданні виконкому міської ради 3 грудня під час розгляду питання про видалення 16 здорових дерев на вулицях Гагаріна, 21 та Ціолковського, 12. Дерева видаляються для звільнення майданчиків під будівництво магазинів продовольчих і непродовольчих товарів.

Міський голова мотивував своє доручення тим, що зараз навіть 5-річне якісне дерево, яке ще треба висадити в ґрунт, коштує іноді від 5 до 20 тисяч гривень. Тому, на його думку, ціна за видалення в місті здорових і цінних великих дерев – наприклад, з діаметром стовбура від 30 см – має бути не меншою за 30 тисяч гривень за кожне. Це в т. ч. змусить забудовників краще думати над проектами – можливо, деякі дерева можна і зберегти.

Зараз відновна вартість за знесення 5 дерев по вул. Юрія Гагаріна нарахована в сумі 9 тис. грн, а 11 дерев по вул. Ціолковського – 6,8 тис. грн. Суми залежать від цінності дерев і вираховуються за спеціальною формулою.

Як відомо, у Чернігові діє правило, що за кожне знесене дерево на території міста силами КП "Зеленбуд" висаджується два, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини