Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 12:26:50

Носівський район: необережність під час куріння призвела до пожежі та загибелі власника будинку

03.12.2019   07:51Агенцiя

2 грудня о 04:33 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку, що у с. Мрин.

На місце події прибули рятувальники 17-го Державного пожежно-рятувального посту У ДСНС України у Чернігівській області та вогнеборці пожежної команди Мринського виробничого управління підземного зберігання газу.

Спільними діями підрозділів пожежу о 05:00 було локалізовано, а о 09:00 остаточно ліквідовано.

Під час гасіння рятувальники виявили у помешканні обгоріле тіло 47-річного господаря.

Ймовірною причиною виникнення пожежі послужила необережність чоловіка під час паління. Вогнем знищено покрівлю та перекриття будинку по всій площі, пошкоджено майно, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини