Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщина 46 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 25 листопада по 02 грудня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу, 57 одиниць основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 38 пожеж, 25 з яких виникли в житловому секторі громадян, 1 на об'єкті, 5 на транспорті, 5 в природних екологічних системах та 2 інші. Під час пожеж одна людина загинула, ще одна отримала травми.
Підрозділи У ДСНС України у Чернігівській області двічі залучались до проведення робіт по вилученню тіл загиблих з води у Чернігівському та Корюківському районах.
Група піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 2 рази залучалася до дій за призначенням. Саперами ДСНС знищено артилерійський снаряд калібром 45 мм та мінометну міну калібром 82 мм.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 4 рази залучалися до надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.