Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 03:26:39

Під нігтями загиблого Дениса Чаленка з Прилук знайшли чуже ДНК - справу тепер розслідують як умисне вбивство

29.11.2019   08:31Агенцiя

Раніше загибель кваліфікували як порушення правил дорожнього руху.

Під нігтями 14-річного Дениса Чаленка, який загинув за таємничих обставин у Прилуках, знайшли епітелій чужої шкіри, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Дослідження наразі проводять експертизи. Зокрема, і аналіз ДНК. Всі експертизи будуть надані слідству 3 грудня нинішнього року.

Крім того, поліція ухвалила рішення про зміну правової кваліфікацій кримінального правопорушення”. Тепер справу розслідують як умисне вбивство, раніше - порушення правил дорожнього руху. Справу сподіваються розкрити у найкоротші терміни.

Біля місцевого відділку поліції вчергове зібралися містяни. Вони переймаються, що протягом місяця розслідування не зрушилося."Ніхто не хоче розслідувати справу, тягнуть резину, щоб люди заспокоїлися", - каже батько загиблого.

Люди впевнені, що поліція причетна до вбивства. В органі розповіли: тих, кого батьки вважають винними, звільнили з посад, але в органі вони продовжують працювати. "Для того, щоб притягнути когось до дисциплінарної чи кримінальної відповідальності, необхідно здобути певну кількість доказів. Даватиме оцінку прокуратура і суд", - каже в.о. керівника Прилуцької поліції Сергій Сторожук.

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, 9-класник Денис повернувся додому зі школи й попросився в мами піти на тренування. За дві години, коли мати зателефонувала сину, зв’язку з ним уже не було. Відчувши щось недобре, батьки почали шукати хлопця, але марно. Аж раптом дзвінок із поліції - Дениса знайшли мертвим на залізничній колії.

Попри запевнення, що вбивство є однією з робочих версій, за якими ведеться розслідування обставин смерті, офіційна кваліфікація справи – загибель на залізниці. Це не влаштовує ані батьків, ані активістів із Прилук, які давно нарікають на роботу місцевих правоохоронців. Перші проотести під відділком відбувались з силовим протистоянням та спаленням шин. Родина Дениса налаштована "до кінця" боротися за справедливе слідство та покарання винуватців загибелі дитини, і мають кількох підозрюваних.

Крім того, батьки Дениса готові до ексгумації тіла сина. Вони прагнуть дізнатися, якою смертю загинув хлопець. Родина знайшла в Німеччині експертів, які зроблять ексгумацію, та людей, які це оплатять.

https://tsn.ua/ukrayina/pid-nigtyami-zagiblogo-denisa-chalenka-z-priluk-znayshli-chuzhe-dnk-spravu-teper-rozsliduyut-yak-umisne-vbivstvo-1451148.html?fbclid=IwAR2oNWoAIoZdIiNsZdgql9edzTbt8MSNfgDE4j_ypd5p3CyWQicUMrQUN-I

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини