У Чернігові вкотре припинили підпільне "алкогольне виробництво"
Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, спільно з Управлінням СБ України в Чернігівській області виявлено підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв елітних торгівельних марок.
Виробництво та фасування продукції відбувалось в жахливих антисанітарних умовах в гаражному приміщенні в м. Чернігові з спирту невідомого походження та якості.
Організували підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованої горілки, коньяку, виски та інших алкогольних напоїв в тарі «bag-in-box» та скляній тарі під виглядом продукції відомих торгівельних марок троє мешканців Чернігівської області в орендованому гаражному приміщенні.
А реалізацію недоброякісної продукції покупцям Чернігівської області та в інші регіони України ділки здійснювали через мережу iнтернет за допомогою соціальних мереж, мобільних додатків миттєвих повідомлень та інтернет-сайти оголошень.
Щомісячно в «підпільному цеху» виготовлялось до 30 тисяч літрів фальсифікованих алкогольних напоїв.
Завдяки проведеним заходам з незаконного обігу вилучено 3550 літрів готового до реалізації фальсифікату.
Крім цього, в ході проведених заходів також були вилучені обладнання для виготовлення, розливу та пакування алкогольних напоїв та спирту, фурнітура, пластикові ємності з залишками рідини з характерним запахом спирту.
Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить більше 1 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.