Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 14:03:14

Поліція затримала водія, який насмерть збив дитину та втік

26.11.2019   07:52Агенцiя

Поліцейські Чернігівщини затримали водія, який на Київській трасі збив насмерть дев'ятикласницю та зник з місця пригоди.

Трагічна подія сталася 22 листопада між п'ятою та шостою годинами вечера в селі Іванівка Чернігівського району. Водій автомобіля рухався зі сторони Чернігова в напрямку столиці.

Він збив дівчинку 2005 року народження, яка перетинала дорогу поза межами пішохідного переходу на неосвітленій ділянці дороги. Від отриманих травм дитина загинула на місці, а водій зник.

Поліція Чернігівщини ввела операцію "Перехват" та підняла по тривозі особовий склад - всі вирушили на пошуки водія.

Поліцейські знайшли його за допомогою камер відеоспостереження "Мережа Безпеки", які вміють розпізнавати автомобільні знаки та допомагають вираховувати як рухалося авто.

На місці дорожньо-транспортної пригоди поліція вилучила уламки дзеркала та переднього бамперу автомобіля «Фольцваген», зробила зліпки протектора шин.

Правоохоронці вирахувати авто втікача. Пошкодження на мікроавтобусі справді збігаються з тими, які міг зазнати автомобіль в результаті аварії.

Наразі з водієм проводяться слідчі дії. Вирішується питання про поміщення його до ізолятора тимчасового тримання.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України - порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини