У Чернігові почали встановлення міської льодової ковзанки
На термометрі – менше нуля, і в Чернігові на центральній площі сьогодні почали підготовку до встановлення міської ковзанки.
Як повідомив керівник Управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук, міську льодову арену цього року розмістять в іншій частині площі, ближче до вулиці Магістратської та скверу ім. Попудренка.
Переміщення робиться для того, щоби цього року після новорічних святкувань була можливість залишити відкритим для автотранспорту проїзд проспектом Миру з боку київського в’їзду.
Територія, зайнята ковзанкою, закінчуватиметься приблизно навпроти центральної алеї скверу, не доходячи до пам’ятних стел, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.