В Прилуках поліція затримала чоловіка, який завдав ножове поранення сусідові
Увечері 20 листопада на лінію «102» надійшло повідомлення від медперсоналу Прилуцької міської лікарні, що до них звернувся нетверезий 46-річний прилучанин з ножовим пораненням живота. Пацієнт пояснив медикам, що його порізав сусід.
На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області на чолі з керівництвом. Правоохоронці почали з’ясовувати всі обставини отримання чоловіком тілесних ушкоджень.
В ході перевірки поліцейські встановили, що під час спільного вживання алкогольних напоїв між потерпілим та його 54-річним знайомим виникла сварка, в ході якої чоловік завдав ножове поранення сусідові.
Наразі життю та здоров’ю потерпілого загрози немає.
Підозрюваного затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання Прилуцького відділу поліції.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомив, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).