Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 09:07:45

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

22.11.2019   09:05Агенцiя

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.

З початку року кількість жителів зменшилася на 10,6 тис. осіб.

У січні–вересні 2019 року на Чернігівщині з’явилися на світ 4665 малюків (2427 хлопчиків та 2238 дівчаток). Дві третини дітей народилися в міських родинах. На кожну тисячу населення припадало 6,2 новонароджених. У межах області показник народжуваності коливався від 4,7‰ в Талалаївському районі до 7,3‰ в Козелецькому.

Майже половина жінок (46%) народили первістків, 39% – стали мамами вдруге, а кожна шоста жінка народила третю й більше за рахунком дитину. Середній вік матері на час народження дитини склав 28,4 року. Кожен четвертий малюк народжений жінками, які не перебували в зареєстрованому шлюбі.

З початку року в області померли 14039 осіб (6810 чоловіків та 7229 жінок). Рівень смертності становив 18,8 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Середній вік померлих чоловіків – 66 років, жінок – 78 років, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини