Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:23:32

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

22.11.2019   07:49Агенцiя

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

Проте окремі особи цим правом зловживають, отримуючи у власність по 2 земельні ділянки сільгосппризначення.

Так, за позовом прокурора, поданим в інтересах держави, Куликівський районний суд визнав недійсним наказ територіального органу  Держгеокадастру про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2 га фізичній особі, яка раніше вже використала своє право на безоплатне отримання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Судовим рішенням також скасовано запис про державну реєстрацію права власності на вказану земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
   
Зауважимо, що лише у поточному році прокурорами Чернігівщини вже подано до судів понад 30 позовів щодо аналогічних фактів порушень земельного законодавства, майже третина з яких вже задоволено.

Разом з тим, на опрацюванні в органах прокуратури області знаходиться ще ряд інформацій про подібні випадки, за якими готуються матеріали для подачі позовів до суду, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.