Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 13:16:20

Прокуратура в Господарському суді "відстоює" інтереси держави на загальну суму понад 391 тис. грн

21.11.2019   08:27Агенцiя

Прилуцькою місцевою прокуратурою в ході здійснення представницької діяльності, на початку 2019 року, в м. Прилуки виявлено факт забруднення земельної ділянки нафтопродуктами, одним із приватних підприємств в м. Прилуки, що в свою чергу призвело до заподіяння значних збитків державі.

Установлено, що посадовими особами відповідного підприємства всупереч вимогам екологічного законодавства України, на земельній ділянці площею 875 кв. м., розташованої неподалік провулку Гетьмана Сагайдачного, 22, створено штучний котлован, з метою утилізації відходів від нафтопродуктів.
   
За результатами проведення перевірки Державної екологічної інспекції зафіксовано факт порушення вимог екологічного законодавства посадовими особами даного підприємства, виявлено перевищення наднормативного вміст забруднюючих речовин у відібраних пробах ґрунту та розраховану суму збитків завданих державі, розмір якої складає 391 422, 50 грн.
   
З метою недопущення порушенні інтересів держави, завдяки принциповій позиції Прилуцької місцевої прокуратури, 30.08.2019 до Господарського суду Чернігівської області направлено позовну заяву до приватного підприємства щодо стягнення з відповідача збитків у розмірі 391 422, 50 грн.
   
За позовною заявою Прилуцької місцевої прокуратури, ухвалою Господарського суду у Чернігівській області від 04.09.2019 відкрито відповідне провадження та призначено підготовче судове засідання, розгляд якого призначено на 14.11.2019.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression