Сина який підозрюється в убивстві матері обрано запобіжний захід тримання під вартою
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 13 листопада 2019 року близько 07 год., в будинку за місцем проживання в м. Прилуки місцевий житель 1994 року народження та його матір’ю виникла побутова сварка, у ході якої, син на ґрунті існуючих неприязних відносин до останньої, з метою умисного протиправного заподіяння смерті матері, взяв до лівої руки кухонний ніж та завдав ним численні удари по тулубу та кінцівкам останньої, спричинивши матері тілесні ушкодження у вигляді множинних проникаючих та непроникаючих колото-різаних ран декількох ділянок тіла, що призвело до масивної крововтрати.
Від отриманих тілесних ушкоджень мати померла на місці події, а син зник з місця вчинення злочину.
Завдяки принципової позиції сторони обвинувачення, в сукупності зібраних доказів, правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 115 КК України та ухвалою Прилуцького міськрайонного суду від 15.11.2019 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб.
Довідково:
Згідно ч.1 ст.115 КК України вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, - карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.