Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 01:10:43

Куликівський район: пожежа житлового будинку, яка ледь не коштувала життя трьом малолітнім хлопчикам

18.11.2019   07:50Агенцiя

15 листопада о 04:17 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Авдіївка, що за 14 км від райцентру.

На місце події оперативно з райцентру прибуло відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки, а також вогнеборці місцевої пожежної команди с. Ковчин. Спільними діями пожежу о 05:15 локалізовано.

Як з'ясувалось, пожежу помітили господар будинку та його колега, які працюють охоронцями у місцевому фермерському господарстві "Колос", що знаходиться неподалік.

Чоловіки до прибуття вогнеборців встигли врятувати із задимленого помешкання трьох хлопчиків: Кирила, Михайла та Данила 2014, 2015 та 2018 років народження відповідно, які залишились вдома самі.

Дітей каретою швидкої допомоги було доставлено до Куликівської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом "отруєння чадним газом". Наразі стан малюків задовільний, загрози їх життю немає.

УДСНС України у Чернігівській області інформує, що причина пожежі та завдані збитки наразі встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини