Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 07:30:49

Чоловіка засуджено за крадіжки велосипедів своїх односельчан

16.11.2019   09:52Агенцiя

Під час судового розгляду встановлено, що житель смт. Михайло-Коцюбинське, 08.06.2019, зранку, проник до господарства сусіда, де намагався таємно викрасти велосипед.

Однак, його злочинні дії були помічені потерпілим, який і затримав крадія на місці вчинення злочину.

На скоєному обвинувачений не зупинився. Того ж дня ввечері проник до подвір’я іншого сусіда, де все ж таки викрав велосипед. Вказаної здобичі чоловіку стало замало, у зв’язку з чим через кілька днів він знову викрав велосипед у іншої сусідки.

В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому та повідомив суду, що крадіжки вчиняв тому, що йому потрібен був велосипед.

Незважаючи на зізнівальні показання обвинуваченого, а також те, що викрадене майно повернуто потерпілим, судом враховано, що чоловік 28.02.2019 вже засуджувався за злочини майнового характеру, що свідчить, у першу чергу, про небажання чоловіка стати на шлях виправлення.

Вироком Чернігівського районного суду Чернігівської області від 13.11.2019 обвинуваченого засуджено за ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України та призначено остаточне покарання у виді 3 років 1 місяця позбавлення волі.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини