Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 21:37:05

Вітання та нагороди працівникам сільського господарства

15.11.2019   09:31Агенцiя

14 листопада, в обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм потужний загал аграріїв Чернігівщини привітали голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко та заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Вони вручили відзнаки обласної ради та облдержадміністрації, а також пам’ятні Дипломи переможцям трудового суперництва.

Лідером у зоні Полісся став Козелецький район.
Дипломом переможця трудового суперництва в зоні Лісостепу нагороджено Бахмацький район.

Ще 12 дипломів отримали переможці різних номінацій.

У номінації “Золота нива Чернігівщини” у зоні Полісся переможцем стало сільськогосподарське фермерське господарство “Колос” Куликівського району.

Дипломом за перемогу в номінації “Золота нива Чернігівщини” у зоні Лісостепу нагороджено Ніжинське відділення приватного підприємства “Агропрогрес”.

У номінації “Картопля – другий хліб українського народу” лідером визнано сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Десна” Чернігівського району.

Дипломом за перемогу в номінації “Лідер з виробництва молока” нагороджено приватне товариство з обмеженою відповідальністю “Рожнівка Агро” Ічнянського району.

“Лідер з виробництва м’яса”: товариство з обмеженою відповідальністю “Прилуки-гарантбуд” Прилуцького району.

“За вагомий внесок в розвиток сільських територій” нагороджено приватне сільськогосподарське підприємство “Авангард” Бахмацького району.

Перемогу в номінації “Соціально відповідальний бізнес” вибороло товариство з обмеженою відповідальністю “Земля і воля” Бобровицького району.

Дипломом за перемогу в номінації “Інвестуємо і розвиваємо” нагороджено сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Інтер” Ічнянського району.

“Кращий роботодавець”: сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Дружба-нова” Варвинського району.

У номінації “Успішний фермер” перемогло сільськогосподарське фермерське господарство “Вікторія” Носівського району.

У номінації “Інновації в аграрному виробництві” кращим стало товариство з обмеженою відповідальністю “ЧЕРЕШЕНЬКИ” Коропського району.

Дипломом за перемогу в номінації “Вагомий внесок у розвиток аграрної науки та освіти” нагороджується Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою обласної державної адміністраціїнагороджено:
ДАВИДОВА Віталія Леонідовича – керівника підрозділу соціальної політики сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Дружба-Нова”, Борзнянський район;
ЖУКА Василя Олексійовича – заступник аначальника управління бухгалтерського обліку аналізу АПК та розвитку сільських територій – начальникавідділу аналізу АПК та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обл асної держ авної адміністрації;
КОНДРЕНКА Миколу Миколайовича – керівника сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Віра”, Городнянський район;КРИВОШЕЯІвана Васильовича – трактористатовариства з обмеженою відповідальністю “Агронадія”, Носівський район;
ОДНОЛЬКО Світлану Іванівну – генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю “Овочева група”, Козелецький район;
ПРИМАКА Володимира Олександровича – директора приватного сільс ькогосподарського підприємства “Зеленівське”, Бахмацький район;
САМОТУГУ Любов Петрівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Батьківщина”, Срібнянський район;
СКОРОБОГАТЬКА Сергія Миколайовича – директораприватного сільськогосподарського підприємства “Сновський”, Сновськийрайон;
СОЛЯНИКА Ігоря Миколайовича – провідного фахівця Сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
ХРИСТЕНКА Віктора Анатолійовича – механі заторатовариства з обмеженою відповідальністю “Агрофірма Сильченкове”, Талалаївський район;
ЧЕПУРНУТетяну Володимирівну – головного бухгалтера сільськогосподарського виробничого кооперативу “Зоря”, Сосницький район;
ШАМАНСЬКОГО Олександра Петровича – заступника генерального директора Українського аграрного холдингу, Прилуцький район;
ЯЩЕНКА Павла Миколайовича – водія селянського (фермерського) господарства “Пролісок”, Ріпкинський район.
Подяку голови облдерж адміністраціїогол ошено:
АНТОНОВСЬКОМУ Олександру Володимировичу– заступнику директора по рослинництву товариства з обмеженою відповідальністю “Гнідинці-Агро”, Варвинський район;
БАГУТІ Владиславу Володимировичу – головному спеціалісту відділу фітосанітарних заходів на кордоні Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
БІГУНУ Сергію Вікторовичу – голові фермерського господарства “Деметра”, Ніжинський район;
БОНДАРЮ Олександру Петровичу – директору приватного підприєм ства “Каштан”, Ічнянський район;
БУЛДЕНКО Наталії Олексіївні – головному спеціалісту відділу юридичної роботи та врегулювання земельних питань управління врегулювання земельних відносин Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації;
БУРІЙ Наталії Василівні – завідуючій фермою товариства з обмеженою відповідальністю “Переможець”, Новгород-Сіверський район;
ВЕРЕЦОЦІ Леоніду Юрійовичу – головному агроному товариства з обмеженою відповідальністю “АгроКІМ”, Прилуцький район;
ВЕРТЕБНОМУ Олександру Миколайовичу – голові правління приватного акціонерного товариства “Чернігівське головне підприємство по племінній справі в тваринництві”, Чернігівський район;
ВІДОМЕНКО Інні Григорівні – доярці приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Хлібороб”, Ічнянський район;
КОВАЛЬЧУКУ Роману Васильовичу – агроному товариства з обмеженою відповідальністю “АГРОЛІДЕР МЕНА”;КОТЛЯРУОлексію Івановичу – регіональному директору товариства з обмеженою відповідальністю “Баришівська зернова компанія” в Чернігівській області, Козелецький район;
МЕНДЖУЛ Людмилі Василівні – начальнику відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
МЕТЛІ Володимиру Володимировичу – трактористу приватного сільськогосподарського підприємства “Злагода”, Корюківський район;
ПІНЧУКУ Олександру Леонідовичу– твариннику селянського фермерського господарства “Колос”, Куликівський район;
ШКУРАТУОлександру Миколайовичу – голові фермерського господарства “Мрія-Агро-Маш”, Семенівський район.

Після урочистої частини присутні переглянули святковий концерт.

Останні новини Чернігівщини

Підсумки дня виборів у Чернігівській області 21:02

25 вересня о 21.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова 20:47

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Гороскоп на наступний тиждень 26 жовтня - 1 листопада 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 26 жовтня - 1 листопада 2020 року 17:00

Протягом тижня будьте уважні, особливо з фінансами, спільними ресурсами, боргами, бо можливі втрати, обмани, крадіжки. Можливе одержання неприємних новин щодо майна.

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 88 нових випадкыв

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: 88 нових випадкыв 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 жовтня зафіксовано 88 нових випадків інфікування COVID-19.