Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 18:12:32

Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку

15.11.2019   07:57Агенцiя

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено в повному обсязі позовні вимоги Чернігівської місцевої прокуратури та визнано бездіяльність Відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій Чернігівщини протиправною.

Відділ зобов’язано вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку орієнтовною вартістю понад 1,16 млн грн під будівлею закладу освіти.
   
Як встановлено прокурором, Відділ освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради тривалий час не вживав заходи до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею навчального закладу, допускаючи при цьому протиправну бездіяльність.

Враховуючи, що використання вказаної земельної ділянки здійснювалося із порушенням вимог чинного законодавства, а відсутність правовстановлюючих документів на неї створює передумови для зловживань щодо розпорядження зазначеною ділянкою та ризики для нормального функціонування учбового процесу, прокурором прийнято рішення про необхідність вжиття заходів представницького реагування.

В поточному році завдяки активній і послідовній позиції органів прокуратури області судами вже задоволено 14 таких позовів щодо зобов’язання оформити правовстановлюючі документи на земельні ділянки орієнтовною вартістю понад 13,9 млн грн, які перебувають у користуванні закладів освіти, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини