Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 03:58:33

В Прилуках поліція затримала підозрюваного у вбистві власної матері

15.11.2019   07:54Агенцiя

Правоохоронці затримали чоловіка, який під час побутової сварки схопився за ніж та наніс низку ударів матері. Від отриманих травм жінка померла.

Увечері 13 листопада до поліції надійшло повідомлення, що у власному помешканні без ознак життя виявлена 51-річна жінка. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Прилуцького відділу поліції на чолі з керівництвом.

Оглянувши місце злочину, поліцейські почали першочергові слідчі (розшукові) дії. Оперативники опитали можливих свідків правопорушення та провели ретельний огляд місця злочину. В результаті зібраної доказової бази поліцейські обґрунтовано запідозрили у вбивстві 25-річного сина загиблої.

Правоохоронці встановили, що між сином та матір’ю виникла побутова сварка, яка переросла в бійку. Син завдав матері близько тридцяти ножових поранень, після чого замкнув будинок та втік до столиці.

Завдяки професійній та злагодженій роботі поліцейським вдалося оперативно затримати підозрюваного. Зрештою чоловік зізнався у вбивстві власної матері. Згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини