Пройшли співбесіди з керівниками районних структурних підрозділів Держпродспоживслужби
Активізувати діяльність структурних підрозділів у районах і містах, зокрема розширити коло послуг, що надають населенню районні державні лікарні ветеринарної медицини, підвищити їх якість і пришвидшити процес акредитації міжрайонних лабораторій - такі завдання перед керівниками підпорядкованих Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернігівській області установ поставив начальник відомства Юрій Павлішен.
Під час співбесід з начальниками районних, міжрайонних, Чернігівського міського, Срібнянського міжрайонного управлінь, начальниками районних, міських державних лікарень ветеринарної медицини, директорами міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби в області та головними бухгалтерами йшлося про роботу структурних підрозділів у році нинішньому, а також обговорювались перспективи їх функціонування у 2020 році.
З-поміж іншого наголошувалось на проведенні планових та позапланових перевірок, виконанні планів державного моніторингу, забезпеченні стабільної епізоотичної ситуації, здійсненні моніторингових досліджень на АЧС, на контролі пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, облаштуванні скотомогильників і питаннях ідентифікації та реєстрації тварин.
Під час співбесід з керівниками районних управлінь, лікарень та міжрайонних лабораторій обговорювались також інші питання щодо діяльності структурних підрозділів Держпродспоживслужби у 2020 році, в тому числі у напрямку кадрового забезпечення та якісного обслуговування спеціалістами Держпродспоживслужби населення в районах і містах області.
За результатами співбесід визначені пріоритетні напрямки діяльності служби та ухвалені перспективні плани роботи на наступний рік.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.